Spustili jsme pro Vás nový e-shop LáskuKávo?

MILBOK 1l

Kód: 500
26 hodnocení
98 Kč 87,50 Kč bez DPH
Skladem

Nejlepší mléko, které kdy ochutnáte.

Optimální poměr proteinu a tuku vám vytvoří dokonalý latte art a upgraduje jakýkoliv váš mléčný nápoj na soutežní úroveň. Ověřeno baristou roku.

Vyrobeno v ČR s nejvyššími standardy kvality.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MILBOK je částečně kondenzované mléko, inspirované procesem freeze-distilled (přemražení mléka), které se stalo velmi populární na světových baristických soutěžích. Jedná se však o proces časově velmi náročný, nepohodlný a hlavně nehygienický. Společnost BeFood přišla s řešením, které využívá inovativní technologii k dosažení stejného výsledku tím, že snižuje obsah vody v mléce, což vede ke krémovější a bohatší chuti. MILBOK nabízí vyšší nutriční hodnoty bez přidaných aditiv a zbytečných přísad. Navíc díky vyváženému poměru bílkovin a tuků poskytuje lepší pěnivost a texturu pěny. Jeho klíčovou výhodou je výjimečná stabilita a konzistence, což je častým problémem, kterému čelí kavárny při výběru mléka. MILBOK poskytuje stejnou kvalitu po celý rok, bez ohledu na období.

 

BeFood je inovativní mlékárenská společnost založená týmem odborníků z České republiky a Číny. Díky hlubokému technologickému výzkumu a vývoji představuje novou generaci vysoce kvalitních mléčných výrobků, které jsou bezkonkurenční z hlediska kvality, chuti a výživové hodnoty.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz